שירות הלקוחות: SKYPE support@zed-cdkeys.co.il
הרכישה באתר מאובטחת בתקן המחמיר בעולם SSL 256
שירות הלקוחות: SKYPE support@zed-cdkeys.co.il

שאלות ותשובות

 • מה זה Zed-CDKeys?

  ZED CD KEYS היא חנות וירטואלית לקניית משחקים מכל הסוגים במחירים הזולים ביותר בשוק בהנחות של עד 80%. החנות משתמשת כקניון אלקטרוני לרכישת מוצרים ומשחקים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל. מרבית המוצרים נמצאים באספקה מיידית, במקרה ומוצר חסר זמן הגעת המוצר לידי הלקוח הינו עד שלושה ימי עבודה. המוצרים ש ZED CD KEYS מספקים הם מוצרים וירטואלים בלבד!

 • איך זה שהמחירים שלכם כל כך נמוכים?

  אנו עובדים יחד אם יצרן המוצר ורוכשים מלאי ענק ללא דיסק אלה רק את ה קוד של המוצר (CD KEY) כיום אין שום צורך בדיסק שתופס מקום במגירה את המשחק ניתן להוריד ישירות למחשב דרך ה אינטרנט ו להתחיל להשתמש במוצר אם ה CD KEY שאנו מוכרים. סיבה נוספת למחירים משמעותית נמוכים היא שאנו חנות וירטואלית שאינה משלמת דמי שכירות עבור מיקום החנות וזה הופך את עלויות התחזוק שלנו ל ממש קטנות אנו יכולים להרשות לעצמינו למכור משחק בזול אם רווח קטן אך ללא סיכון של עלויות תחזוק. אנו יכולים לספק ללקוח הנחה של עד 80% עבור מוצר!

 • כמה זמן אתם קיימים? איך אדע שאתם אמינים?

  את ZED CD KEYS פתחו אנשי מקצוע המומחים בתחום המשחקים באינטרנט הפעילים משנת 2004, את ZED CD KEYS פיתחו בשנת 2013 בצורה הטובה ביותר עבור הלקוח!

 • איך ניתן לשלם לכם?

  ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי, PAYPAL, חיוב טלפוני.

 • איך ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי?

  לתשלום באמצעות כרטיס אשראי בוחרים את המוצר אותו רוצים להזמין ומגיעים לעמוד הקופה בלחיצה על הכפתור "הזמן עכשיו" בעמוד הקופה יש את שלושת האופציות לתשלום ניתן לבחור בכל אחד מהן לתשלום באמצעות כרטיס אשראי לוחצים על "שלם עכשיו" באגף תשלום כרטיס אשראי.

 • איך ניתן לשלם באמצעות חיוב טלפוני?

  לתשלום באמצעות חיוב טלפוני בוחרים את המוצר אותו רוצים להזמין ומגיעים לעמוד הקופה בלחיצה על הכפתור "הזמן עכשיו" בעמוד הקופה יש את שלושת האופציות לתשלום ניתן לבחור בכל אחד מהן לתשלום באמצעות חיוב טלפוני לוחצים על "שלם עכשיו" באגף תשלום חיוב טלפוני. לאחר הלחיצה על הכפתור "שלם עכשיו" יפתח מספר הטלפון שאליו מחייגים בכדי לבצע את החיוב והקוד שאותו חובה להקיש על מנת לסיים אם התשלום, בסיום התשלום יש ללחוץ על הכפתור " השלם שיחה" להסבר לתשלום באמצעות חיוב טלפוני בסרטון לחץ כאן http://www.youtube.com/watch?v=l2WNokP8goY

 • איך המוצר שהזמנתי מגיע אלי?

  לאחר רכישת המוצר ישלח מכתב לאימייל שאותו ציינתם באת ההרשמה ל ZED CD KEYS המכיל את פרטי ההזמנה שבוצעה, את המוצר ניתן לאסוף דרך אתר הבית של ZED CD KEYS בעמוד "ההזמנות שלי".

 • כמה זמן לוקח למוצר שהזמנתי להגיע אלי?

  בשעות הפעילות המשחק ישלח לידי הלקוח עד כ 30 דקות לאחר סיום ההזמנה.

 • למה המוצר שלי במצב ״ממתין לאישור״?

  בעמוד "ההזמנות שלי" ניתן לראות את סטטוס ההזמנה , במידה ו סטטוס ההזמנה "ממתין לאישור" המשחק עדין ממתין לאישור ZED CD KEYS לאחר אישור ההזמנה סטטוס ההזמנה יהפוך ל מאושר וניתן אהיה לאסוף את המוצר.

 • רשום לי שהמוצר ״מאושר״, מה זה אומר?

  לאחר אישור ההזמנה סטטוס ההזמנה יהפוך ל "מאושר" וניתן לאסוף את המשחק בלחיצה על הכפתור " הצג..."

 • המוצר התקבל, כעת מה עושים איתו?

  לאחר אסיפת המוצר מ ZED CD KEYS ניתן לאמת אותו בתוכנה שאליה שייך המוצר XBOX,STEAM,ORIGIN.

 • לא מצאתי תשובה לשאלה שלי, מה עושים?

  במידה ולא נמצא התשובה לשאלתך תמיד נשמח לעזור במייל support@zed-cdkeys.co.il
  שעות פעילות:
  ימים א - ה 10:00 - 20:00
  יום ו וחגים 10:00 15:00

errors
success